Preskocit navigáciu

Svätý Mikuláš vo vrtuľníkovom krídle


Svätý Mikuláš vo vrtuľníkovom krídle

   V piatok, 8.12.2017, navštívil vrtuľníkové krídlo svätý Mikuláš. Na jeho príchod čakala v kinosále útvaru približne stovka detí vojakov a zamestnancov leteckej základne.
   Preberaniu mikulášskych balíčkov plných sladkostí predchádzalo divadielko v podaní hercov z umeleckej agentúry. Rozprávka o popletenom Polepetkovi pobavila nielen všetky deti ale aj ich rodičov. Po rozprávke sa na chvíľu zhasli svetlá a deti už netrpezlivo čakali príchod Mikuláša. Prvý však medzi malých návštevníkov vbehol nezbedný čertík, ktorého deti privítali výkrikmi, smiechom i potleskom. Potom už prišiel medzi poslušné deti Mikuláš s anjelom. Malí návštevníci ich okamžite obkľúčili a spustili ... básničky, tí odvážnejší aj vianočné pesničky a koledy, nesmelým pomohli súrodenci či rodičia. Každé dieťa bolo obdarované balíčkom plným sladkostí.
   Vďaka snahe príslušníkov prešovského krídla mohli rodičia stráviť so svojimi ratolesťami zaujímavý piatkový podvečer, na ktorý budú určite dlho spomínať.


Svätý Mikuláš vo vrtuľníkovom krídleSvätý Mikuláš vo vrtuľníkovom krídleSvätý Mikuláš vo vrtuľníkovom krídleSvätý Mikuláš vo vrtuľníkovom krídleSvätý Mikuláš vo vrtuľníkovom krídle.Svätý Mikuláš vo vrtuľníkovom krídle.Svätý Mikuláš vo vrtuľníkovom krídle.Svätý Mikuláš vo vrtuľníkovom krídle.Svätý Mikuláš vo vrtuľníkovom krídle,,Svätý Mikuláš vo vrtuľníkovom krídle,,Svätý Mikuláš vo vrtuľníkovom krídle,,Svätý Mikuláš vo vrtuľníkovom krídle,,Svätý Mikuláš vo vrtuľníkovom krídle...Svätý Mikuláš vo vrtuľníkovom krídle...

Autor: por. PhDr. Michala HALÁSOVÁ , Foto: vkPO - Dátum: 11.12.2017
Čítanosť: 5133
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share